Green Leaves
Fedezze fel a green leaves jellegzetes illatát tartalmazó parfümöket.
Miért válasszon Green Leaves illatokat?
- •Sokoldalú illat, amely gyönyörűen működik különböző illatcsaládokban
- •Harmonikusan keveredik friss és meleg jegyekkel egyaránt
- •Elérhető designer és niche parfümkollekciókban
- •Alkalmas nappali és esti viselésre egyaránt
Készen áll a felfedezésre? Böngésszen green leaves parfümkollekciónkban alább, vagy próbálja ki illat kvízünket hogy felfedezze az Ön preferenciáihoz igazított illatokat.
What is Green Leaves in perfume?
Green Leaves is a fragrance note perfumers use to give a scent its character. Depending on the composition it can sit as a top, heart or base note, and it shapes how a perfume opens, develops and lingers on the skin. Scento stocks 7 fragrances built around green leaves as affordable 2, 5 and 8 ml decants and samples, so you can experience the note before buying a full bottle.
- 2 ml ≈ 30 sprays, 5 ml ≈ 75 sprays, 8 ml ≈ 120 sprays (the 8 ml fits Scento’s refillable atomiser case)
- Authentic only — every decant is poured from a sealed, genuine bottle
- Every fragrance offered as affordable 2, 5 and 8 ml decants and samples
- Tracked delivery to 26 supported European countries
Parfümök Green Leaves illattal
Green Leaves parfümök és dekantok — a leggyakoribb kérdések
Hogyan illatozik a(z) Green Leaves parfümben?
A(z) Green Leaves egy parfümjegy, amely az illat karakterét formálja. Fejjegyként élénkebben nyílik; szív- vagy alapjegyként mélységet ad és tovább megmarad a bőrön. Legjobban egy olyan illat 2 ml-es dekantjának kipróbálásával ítélheti meg, amelynek középpontjában a(z) green leaves áll.
A(z) Green Leaves parfüm minták és dekantok eredetiek?
Igen. A Scento állítása szerint minden dekantot hivatalos európai kereskedőtől beszerzett, eredeti, teljes méretű üvegből töltenek kézzel — soha nem klónból, utánzatból vagy „inspired-by” változatból. A gyártói tételkód az eredeti üveghez tartozik, és nem kerül rá a Scento dekantáló fiolájára.
Hogyan próbálhatom ki a(z) Green Leaves parfümöket, mielőtt teljes üveget vásárolok?
Minden green leaves illat dekantként kapható — 2 ml (kb. 30 fújás), 5 ml (kb. 75 fújás) vagy 8 ml (kb. 120 fújás, üveg úti spray) —, amelyet eredeti, lezárt üvegből töltünk ki. Viselje néhány napig, és csak azután döntse el, hogy teljes üveget vásárol-e.
A(z) Green Leaves fej-, szív- vagy alapjegyként szerepel?
Ez az adott illatszertől függ. A(z) Green Leaves lehet fej-, szív- vagy alapjegy is, és az elhelyezése meghatározza, mennyi ideig marad meg — az alapjegyek általában 6–8 óráig tartanak, a fejjegyek rövidebb ideig, 2–4 óráig. Az egyes termékek illatpiramisa megmutatja, hogy a(z) green leaves hol helyezkedik el az adott illatban.