Gucci Bloom Intense

Unisex
4.3 ()
Gucci Bloom Intense by Gucci - Marble Product Shot January 2026 Fragrance
Gucci Gucci Bloom Intense
Scento perfume sample vials in 2ml, 5ml, and 8ml sizes with atomizer
Scento luxury gift box and velvet pouch packaging — premium perfume sample presentation
€7.90
Holnap szállítjuk
Ezt a terméket 141 alkalommal vásárolták meg ezen a héten

The Scento Promise

100% Eredetiség Garancia
Kizárólag eredeti illatok, közvetlenül hivatalos forgalmazóktól.
30 napos elégedettségi garancia
Nem az, amire számítottál? Megoldjuk, kérdések nélkül.
Gyors szállítás 1 napon belül
Feladás a következő munkanapon, egész Európában.
Ingyenes meglepetés ajándék
Minden rendeléshez jár egy ingyenes illatminta, amelyet gondosan válogattunk neked.

Mit Mondanak Mások

Gucci Bloom Intense by Gucci opens with luminous orange blossom touched by bright pear, unfolds into rich jasmine sambac, and deepens with tuberose and warm patchouli. Radiant yet enveloping, it feels like a celebration of night-blooming flowers at their most opulent. It evokes a moonlit garden where petals release their perfume into the soft air, mysterious yet inviting. Crafted to unveil the richer, more sensual side of the iconic Bloom, it turns floral beauty into an after-dark allure.

Többet a Gucci Gucci Bloom Intense illatról

Gucci Bloom Intense by Gucci opens with luminous orange blossom touched by bright pear, unfolds into rich jasmine sambac, and deepens with tuberose and warm patchouli. Radiant yet enveloping, it feels like a celebration of night-blooming flowers at their most opulent. It evokes a moonlit garden where petals release their perfume into the soft air, mysterious yet inviting. Crafted to unveil the richer, more sensual side of the iconic Bloom, it turns floral beauty into an after-dark allure.

Kiemelt Jegyek

Gucci Bloom Intense opens with Pear, Ginger, Mandarin Orange, a heart of Tuberose, Night Blooming Jasmine, Jasmine Sambac, Orange Blossom, a base of Patchouli, Moss, Coconut.

Fejjegyek
Pear, Ginger, Mandarin Orange
Szívjegyek
Tuberose, Night Blooming Jasmine, Jasmine Sambac, Orange Blossom
Alapjegyek
Patchouli, Moss, Coconut

Tartósság & Kivetítés

Gucci Bloom Intense by Gucci offers moderate tartósság with moderate kivetítés, best suited to fall and night.

Milyen illatú a Gucci Bloom Intense?

A Gucci Bloom Intense Pear, Ginger, Mandarin Orange fejjegyekkel nyit, Tuberose, Night Blooming Jasmine, Jasmine Sambac, Orange Blossom szívjegyekké fejlődik, majd Patchouli, Moss, Coconut alapjegyekben nyugszik meg. A fejjegyek adják az első benyomást, a szívjegyek néhány perc elteltével határozzák meg az illat karakterét, az alapjegyek pedig a bőrön és a ruhán leghosszabban maradnak meg.

Mennyire tartós a Gucci Bloom Intense?

Az összesített felhasználói értékelések alapján a Gucci Bloom Intense moderate tartósságú és moderate kivetülésű. A teljesítmény a bőrkémiától, az évszaktól és a felvitt mennyiségtől függően változhat — ezért érdemes először egy 2 ml-es vagy 5 ml-es dekanttal kipróbálni, hogy meggyőződhessen, hogyan tart az Ön bőrén, mielőtt teljes üveget vásárolna.

Mi hasonlít a Gucci Bloom Intense illatához?

Hasonló karakterű illatok: Prada Paradoxe, Marfa, Soleil Blanc. Ezek összehasonlítható jegyeket és hasonló viselési élményt kínálnak, így jó kiindulópontot jelentenek, ha kedveli a Gucci Bloom Intense-t — és mindegyiket kipróbálhatja 2 ml-es vagy 5 ml-es dekantként egymás mellett, mielőtt kedvencét kiválasztja.

Hol vásárolhatók Gucci Bloom Intense minták?

Eredeti Gucci Bloom Intense by Gucci mintákat és dekantokat a Scentónál vásárolhat — minden üveget kézzel töltünk autorizált forgalmazóktól származó, eredeti palackokból. Válasszon 2 ml-es, 5 ml-es vagy 8 ml-es dekantot, rendelje meg online, és kiszállítjuk egész Európában — hogy hetekig viselhesse a valódi illatot, mielőtt teljes üveg vásárlásáról döntene.

Gucci Bloom Intense by Gucci is a fragrance that opens with top notes of Pear, Ginger, Mandarin Orange, offers moderate longevity, projects with moderate sillage.

Kerdesek es valaszok Gucci Gucci Bloom Intense

Igen — a Scento minden illatszere 100%-ban eredeti. Kizárólag hivatalos forgalmazóktól szerezzük be a parfümöket, és az eredeti illatot töltjük újratölthető flakonjainkba; soha nem árulunk utánzatot vagy inspirált verziót. Az eredeti gyártási kódot minden cimkére nyomtatjuk és a rendelési oldalon is megjelenítjük, így a provenienciát saját maga is ellenőrizheti.