Valentino Uomo Born in Roma

4.3 ()
Bestseller
Valentino Uomo Born in Roma by Valentino - Marble Product Shot January 2026 Fragrance
Valentino Valentino Uomo Born in Roma
Scento perfume sample vials in 2ml, 5ml, and 8ml sizes with atomizer
Scento luxury gift box and velvet pouch packaging — premium perfume sample presentation
€6.90
Holnap szállítjuk
Ezt a terméket 511 alkalommal vásárolták meg ezen a héten

The Scento Promise

100% Eredetiség Garancia
Eredeti illatok teljes méretű, eredeti üvegekből, amelyeket hivatalos európai kereskedőktől szerzünk be.
30 napos elégedettségi garancia
Nem az, amire számítottál? Megoldjuk, kérdések nélkül.
Gyors szállítás 1 napon belül
Nyomon követett szállítás 26 támogatott európai országba; a díjak célországonként változnak.
Ingyenes meglepetés ajándék
Minden rendeléshez jár egy ingyenes illatminta, amelyet gondosan válogattunk neked.

Mit Mondanak Mások

Valentino Uomo Born in Roma by Valentino opens with vibrant mineral notes touched by aromatic violet leaf, flows into spicy ginger, and settles on warm vetiver. Bold yet refined, it carries the energy of modern confidence wrapped in Italian elegance. It feels like strolling through Rome at golden hour, where ancient stones meet the pulse of the present. Antoine Maisondieu and Guillaume Flavigny composed it as a tribute to individuality, blending heritage with the spirit of today’s city streets.

Többet a Valentino Valentino Uomo Born in Roma illatról

Valentino Uomo Born in Roma by Valentino opens with vibrant mineral notes touched by aromatic violet leaf, flows into spicy ginger, and settles on warm vetiver. Bold yet refined, it carries the energy of modern confidence wrapped in Italian elegance. It feels like strolling through Rome at golden hour, where ancient stones meet the pulse of the present. Antoine Maisondieu and Guillaume Flavigny composed it as a tribute to individuality, blending heritage with the spirit of today’s city streets.

Kiemelt Jegyek

Valentino Uomo Born in Roma opens with Mineral notes, Violet Leaf, Salt, a heart of Ginger, Sage, a base of Woody Notes, Vetiver.

Fejjegyek
Mineral notes, Violet Leaf, Salt
Szívjegyek
Ginger, Sage
Alapjegyek
Woody Notes, Vetiver

Tartósság & Kivetítés

Valentino Uomo Born in Roma by Valentino offers moderate tartósság with moderate kivetítés, best suited to fall & spring and daytime.

Milyen illatú a Valentino Uomo Born in Roma?

A Valentino Uomo Born in Roma Mineral notes, Violet Leaf, Salt fejjegyekkel nyit, Ginger, Sage szívjegyekké fejlődik, majd Woody Notes, Vetiver alapjegyekben nyugszik meg. A fejjegyek adják az első benyomást, a szívjegyek néhány perc elteltével határozzák meg az illat karakterét, az alapjegyek pedig a bőrön és a ruhán leghosszabban maradnak meg.

Mennyire tartós a Valentino Uomo Born in Roma?

Az összesített felhasználói értékelések alapján a Valentino Uomo Born in Roma moderate tartósságú és moderate kivetülésű. A teljesítmény a bőrkémiától, az évszaktól és a felvitt mennyiségtől függően változhat — ezért érdemes először egy 2 ml-es vagy 5 ml-es dekanttal kipróbálni, hogy meggyőződhessen, hogyan tart az Ön bőrén, mielőtt teljes üveget vásárolna.

Mi hasonlít a Valentino Uomo Born in Roma illatához?

Hasonló karakterű illatok: Luna Rossa Carbon, Original Wood, Ganymede. Ezek összehasonlítható jegyeket és hasonló viselési élményt kínálnak, így jó kiindulópontot jelentenek, ha kedveli a Valentino Uomo Born in Roma-t — és mindegyiket kipróbálhatja 2 ml-es vagy 5 ml-es dekantként egymás mellett, mielőtt kedvencét kiválasztja.

Hol vásárolhatók Valentino Uomo Born in Roma minták?

A Scentónál eredeti Valentino Valentino Uomo Born in Roma mintákat és dekantokat vásárolhat, amelyeket hivatalos európai kereskedőktől beszerzett, teljes méretű eredeti üvegekből töltünk kézzel. Válasszon a termékoldalon jelenleg elérhető méretek közül, rendelje meg online, és kérjen nyomon követett szállítást 26 támogatott európai országba — így kipróbálhatja a valódi illatot, mielőtt teljes üveget választana. Az elérhetőség és a díj a célországtól és a rendelés értékétől függ.

Valentino Uomo Born in Roma by Valentino is a fragrance that opens with top notes of Mineral notes, Violet Leaf, Salt, offers moderate longevity, projects with moderate sillage.

Kerdesek es valaszok Valentino Valentino Uomo Born in Roma

Igen. A Scento állítása szerint minden dekantot hivatalos európai kereskedőtől beszerzett, eredeti, teljes méretű üvegből töltenek kézzel — soha nem klónból, utánzatból vagy „inspired-by” változatból. A gyártói tételkód az eredeti üveghez tartozik, és nem kerül rá a Scento dekantáló fiolájára.