Cedrat Boise

Unisex
4.2 ()
Bestseller
Cedrat Boise by Mancera - Marble Product Shot January 2026 Fragrance
Mancera Cedrat Boise
Scento perfume sample vials in 2ml, 5ml, and 8ml sizes with atomizer
Scento luxury gift box and velvet pouch packaging — premium perfume sample presentation
€5.90
Holnap szállítjuk
Ezt a terméket 807 alkalommal vásárolták meg ezen a héten

The Scento Promise

100% Eredetiség Garancia
Kizárólag eredeti illatok, közvetlenül hivatalos forgalmazóktól.
30 napos elégedettségi garancia
Nem az, amire számítottál? Megoldjuk, kérdések nélkül.
Gyors szállítás 1 napon belül
Feladás a következő munkanapon, egész Európában.
Ingyenes meglepetés ajándék
Minden rendeléshez jár egy ingyenes illatminta, amelyet gondosan válogattunk neked.

Mit Mondanak Mások

Cedrat Boise by Mancera opens with the zesty sparkle of Sicilian lemon and bergamot, touched by the juicy depth of blackcurrant. Effortlessly refined, it feels crisp yet relaxed, the fragrance equivalent of tailored ease. It brings to mind a sunlit stroll through Mediterranean lanes, where citrus trees sway above weathered stone walls. Pierre Montale designed it as a modern union of freshness and sophistication, leaving an impression that lingers like golden light at day's end.

Többet a Mancera Cedrat Boise illatról

Cedrat Boise by Mancera opens with the zesty sparkle of Sicilian lemon and bergamot, touched by the juicy depth of blackcurrant. Effortlessly refined, it feels crisp yet relaxed, the fragrance equivalent of tailored ease. It brings to mind a sunlit stroll through Mediterranean lanes, where citrus trees sway above weathered stone walls. Pierre Montale designed it as a modern union of freshness and sophistication, leaving an impression that lingers like golden light at day's end.

Kiemelt Jegyek

Cedrat Boise opens with Sicilian Lemon, Bergamot, Black Currant, Spicy Notes, a heart of Fruity Notes, Patchouli Leaf, Water Jasmine, a base of Cedar, Leather, Sandalwood, Vanilla.

Fejjegyek
Sicilian Lemon, Bergamot, Black Currant, Spicy Notes
Szívjegyek
Fruity Notes, Patchouli Leaf, Water Jasmine
Alapjegyek
Cedar, Leather, Sandalwood, Vanilla

Tartósság & Kivetítés

Cedrat Boise by Mancera offers long-lasting tartósság with moderate kivetítés, best suited to spring & fall and daytime.

Milyen illatú a Cedrat Boise?

A Cedrat Boise Sicilian Lemon, Bergamot, Black Currant, Spicy Notes fejjegyekkel nyit, Fruity Notes, Patchouli Leaf, Water Jasmine szívjegyekké fejlődik, majd Cedar, Leather, Sandalwood, Vanilla, White Musk, Moss alapjegyekben nyugszik meg. A fejjegyek adják az első benyomást, a szívjegyek néhány perc elteltével határozzák meg az illat karakterét, az alapjegyek pedig a bőrön és a ruhán leghosszabban maradnak meg.

Mennyire tartós a Cedrat Boise?

Az összesített felhasználói értékelések alapján a Cedrat Boise long-lasting tartósságú és moderate kivetülésű. A teljesítmény a bőrkémiától, az évszaktól és a felvitt mennyiségtől függően változhat — ezért érdemes először egy 2 ml-es vagy 5 ml-es dekanttal kipróbálni, hogy meggyőződhessen, hogyan tart az Ön bőrén, mielőtt teljes üveget vásárolna.

Mi hasonlít a Cedrat Boise illatához?

Hasonló karakterű illatok: Intense Cedrat Boise, Erba Pura, Ani X. Ezek összehasonlítható jegyeket és hasonló viselési élményt kínálnak, így jó kiindulópontot jelentenek, ha kedveli a Cedrat Boise-t — és mindegyiket kipróbálhatja 2 ml-es vagy 5 ml-es dekantként egymás mellett, mielőtt kedvencét kiválasztja.

Hol vásárolhatók Cedrat Boise minták?

Eredeti Cedrat Boise by Mancera mintákat és dekantokat a Scentónál vásárolhat — minden üveget kézzel töltünk autorizált forgalmazóktól származó, eredeti palackokból. Válasszon 2 ml-es, 5 ml-es vagy 8 ml-es dekantot, rendelje meg online, és kiszállítjuk egész Európában — hogy hetekig viselhesse a valódi illatot, mielőtt teljes üveg vásárlásáról döntene.

Cedrat Boise by Mancera is a fragrance that opens with top notes of Sicilian Lemon, Bergamot, Black Currant, Spicy Notes, offers long-lasting longevity, projects with moderate sillage.

Kerdesek es valaszok Mancera Cedrat Boise

Igen — a Scento minden illatszere 100%-ban eredeti. Kizárólag hivatalos forgalmazóktól szerezzük be a parfümöket, és az eredeti illatot töltjük újratölthető flakonjainkba; soha nem árulunk utánzatot vagy inspirált verziót. Az eredeti gyártási kódot minden cimkére nyomtatjuk és a rendelési oldalon is megjelenítjük, így a provenienciát saját maga is ellenőrizheti.