Darling Point

4.1 ()
Darling Point by Memo Paris - Marble Collection 2026 Fragrance
Memo Paris Darling Point
Scento perfume sample vials in 2ml, 5ml, and 8ml sizes with atomizer
Scento luxury gift box and velvet pouch packaging — premium perfume sample presentation
€16.90
Raktáron szállításra kész
Ezt a terméket 10 alkalommal vásárolták meg ezen a héten

The Scento Promise

100% Eredetiség Garancia
Eredeti illatok teljes méretű, eredeti üvegekből, amelyeket hivatalos európai kereskedőktől szerzünk be.
30 napos elégedettségi garancia
Nem az, amire számítottál? Megoldjuk, kérdések nélkül.
Gyors szállítás 1 napon belül
Nyomon követett szállítás 26 támogatott európai országba; a díjak célországonként változnak.
Ingyenes meglepetés ajándék
Minden rendeléshez jár egy ingyenes illatminta, amelyet gondosan válogattunk neked.

Mit Mondanak Mások

Darling Point is a floral fruity gourmand fragrance from Memo Paris, part of the Graines Vagabondes collection and composed by perfumer Alienor Massenet. Inspired by a sun-warmed southern coastline, this unisex perfume opens with crisp pear, apple and cinnamon, unfolds into a lush floral heart of orange blossom, ylang-ylang, saffron, jasmine and rose, and settles on a soft gourmand base of praline, cashmere wood and moss. The result is a warm, sweet and woody floral with a gentle marine airiness, elegant for spring and autumn. Darling Point by Memo Paris balances fruity brightness, creamy praline sweetness and refined florals.

Többet a Memo Paris Darling Point illatról

Darling Point is a floral fruity gourmand fragrance from Memo Paris, part of the Graines Vagabondes collection and composed by perfumer Alienor Massenet. Inspired by a sun-warmed southern coastline, this unisex perfume opens with crisp pear, apple and cinnamon, unfolds into a lush floral heart of orange blossom, ylang-ylang, saffron, jasmine and rose, and settles on a soft gourmand base of praline, cashmere wood and moss. The result is a warm, sweet and woody floral with a gentle marine airiness, elegant for spring and autumn. Darling Point by Memo Paris balances fruity brightness, creamy praline sweetness and refined florals.

Kiemelt Jegyek

Darling Point opens with Pear, Apple, Cinnamon, a heart of Orange Blossom, Ylang-Ylang, Saffron, Jasmine, a base of Praline, Cashmere Wood, Moss.

Fejjegyek
Pear, Apple, Cinnamon
Szívjegyek
Orange Blossom, Ylang-Ylang, Saffron, Jasmine
Alapjegyek
Praline, Cashmere Wood, Moss

Tartósság & Kivetítés

Darling Point by Memo Paris offers long-lasting tartósság with strong kivetítés, best suited to fall & spring and evening & daytime.

Milyen illatú a Darling Point?

A Darling Point Pear, Apple, Cinnamon fejjegyekkel nyit, Orange Blossom, Ylang-Ylang, Saffron, Jasmine, Rose szívjegyekké fejlődik, majd Praline, Cashmere Wood, Moss alapjegyekben nyugszik meg. A fejjegyek adják az első benyomást, a szívjegyek néhány perc elteltével határozzák meg az illat karakterét, az alapjegyek pedig a bőrön és a ruhán leghosszabban maradnak meg.

Mennyire tartós a Darling Point?

Az összesített felhasználói értékelések alapján a Darling Point long-lasting tartósságú és strong kivetülésű. A teljesítmény a bőrkémiától, az évszaktól és a felvitt mennyiségtől függően változhat — ezért érdemes először egy 2 ml-es vagy 5 ml-es dekanttal kipróbálni, hogy meggyőződhessen, hogyan tart az Ön bőrén, mielőtt teljes üveget vásárolna.

Mi hasonlít a Darling Point illatához?

Böngésszen kínálatunkban, hogy felfedezze a Darling Point-t kiegészítő illatokat. A közös jegyek vagy a márka alapján szűrve a leggyorsabban talál hasonlót — és minden illat elérhető 2 ml-es vagy 5 ml-es dekantként, így vásárlás előtt összehasonlíthatja őket.

Hol vásárolhatók Darling Point minták?

A Scentónál eredeti Memo Paris Darling Point mintákat és dekantokat vásárolhat, amelyeket hivatalos európai kereskedőktől beszerzett, teljes méretű eredeti üvegekből töltünk kézzel. Válasszon a termékoldalon jelenleg elérhető méretek közül, rendelje meg online, és kérjen nyomon követett szállítást 26 támogatott európai országba — így kipróbálhatja a valódi illatot, mielőtt teljes üveget választana. Az elérhetőség és a díj a célországtól és a rendelés értékétől függ.

Darling Point by Memo Paris is a fragrance that opens with top notes of Pear, Apple, Cinnamon, offers long-lasting longevity, projects with strong sillage.

Kerdesek es valaszok Memo Paris Darling Point

Igen. A Scento állítása szerint minden dekantot hivatalos európai kereskedőtől beszerzett, eredeti, teljes méretű üvegből töltenek kézzel — soha nem klónból, utánzatból vagy „inspired-by” változatból. A gyártói tételkód az eredeti üveghez tartozik, és nem kerül rá a Scento dekantáló fiolájára.