Adventní kalendáře s parfémy 2026: 8 nejlepších podle obsahu

5 min čtení

Stručné shrnutí

Adventní kalendář Scento 2026 se umístil na prvním místě. Každá edice, For Her i For Him, obsahuje 24 autentických parfémů od značkových i niche parfémových domů: 23 okének po 2 ml a závěrečnou vůni o objemu 8 ml za okénkem číslo 24, to vše za €149, bez svíček, tělových mlék a výplňových produktů. Nejlepší volbou do €100 je PAFORY a Harrods nabízí nejvíce flakonů plné velikosti.

The Scento advent calendars 2026, For her with a black lid and For him with a red lid: two hexagonal 24-door boxes seen from above, with glass spray vials around them

Ceny a obsah ověřeny 4. října 2026.

Adventní kalendář s parfémy je jen tak dobrý jako to, co se skrývá za jeho dvířky. Některé obsahují 24 parfémů. Jiné sedm flakonů, svíčku a sprej na polštář. U některých znáte obsah všech dvířek ještě před nákupem, u jiných zůstává tajemstvím až do prosince. Porovnali jsme osm parfémových kalendářů, které jsou letos pro kupující v Evropě nejzajímavější, prostudovali informace jednotlivých prodejců o obsahu, velikosti, ceně a doručení a seřadili je podle pěti věcí, které milovníci parfémů skutečně ocení. Tady je vše, co potřebujete vědět:

  • Nejlepší celkově: Scento Advent Calendar, For Her a For Him (€149 za kus). 24 dvířek, za každými parfém, společné zastoupení designérských i niche značek, zveřejněný kompletní obsah a na závěr parfém o objemu 8 ml, který si naši zákazníci v dané edici kupují nejčastěji.
  • Nejlepší do €100: PAFORY (€99, nebo €89 pro prvních 1,000 zákazníků). 24 × 2 ml od malých niche značek, k tomu časopis a poukazy na parfémy v plné velikosti.
  • Nejlepší při nákupu dvou: MyScent (€149 za kus při koupi dvou). 23 × 2 ml a 5 ml, obsah zůstává tajemstvím až do příslušného dne.
  • Nejlepší s plnohodnotnými flakony: Harrods 12 Days of Fragrance (£225). Sedm plnohodnotných balení ve 12 dvířkách, ale během několika hodin se vyprodal.
  • Nejlepší niche miniatury z kamenných obchodů: John Lewis (£99). 12 niche miniatur o objemu 5–15 ml; v době naší kontroly byl vyprodaný.
  • Nejlepší známé značky z běžných obchodů: The Fragrance Shop (£150 za kus, dámská a pánská verze). Samostatné dámské a pánské boxy, jejichž hlavními lákadly jsou velké flakony známých značek z běžných obchodů.
  • Nejlepší velké flakony v boxu na 25 dní: Lookfantastic (£150). 35 ml Givenchy a dva flakony po 30 ml mezi miniaturami designérských značek.
  • Nejlepší do £100 ve Spojeném království: Boots 12 Days of Scent (£90). 35 ml Givenchy L'Interdit a devět parfémů po 10 ml.

Níže najdete stručné srovnání, které vám pomůže s výběrem.

Rychlé srovnání

#KalendářCenaDvířkaParfém uvnitřDalší položkyCena za ml parfémuEdiceProdej
1Scento For Her / For Him€149 za kus2423 × 2 ml + 1 × 8 ml = 54 mlŽádné€2.76Her / HimEU, eura
2PAFORY For Her / For Him€99 (€89 pro prvních 1,000 zákazníků)2424 × 2 ml = 48 mlČasopis, 40 vonných proužků, šest poukazů v hodnotě €50€2.06 (€1.85 při zaváděcí ceně)Her / HimEU, eura
3MyScent€249, nebo €149 za kus při koupi dvou2423 × 2 ml + 1 × 5 ml = 51 mlŽádné uvedené€4.88 (€2.92 při koupi dvou)Her / HimNěmecký obchod, eura
4Harrods 12 Days of Fragrance£22512Přibližně 305 ml, 7 plnohodnotných baleníŽádné uvedenéPřibližně £0.74Jedna, unisexSpojené království, libry (vyprodáno)
5John Lewis Fragrance£9912103 ml, miniatury o objemu 5–15 mlŽádné uvedenéPřibližně £0.96Jedna, smíšenáSpojené království, libry (vyprodáno)
6The Fragrance Shop Women's / Men's£150 za kus (£120 pro členy)25Přibližně 438 ml / 315 mlV našich zdrojích nejsou položky rozepsányPřibližně £0.34 / £0.48Women's / Men'sSpojené království, libry
7Lookfantastic Fragrance£15024–25 položekPřibližně 230 ml, včetně jednoho balení 35 ml a dvou po 30 mlSvíčka, sprej na polštář, rozprašovačPřibližně £0.65Jedna, smíšenáSpojené království, libry
8Boots 12 Days of Scent£9012 (15 položek)Přibližně 137 ml, včetně jednoho balení 35 ml a devíti po 10 mlTělový sprej 50 ml, svíčkaPřibližně £0.66Jedna, smíšenáSpojené království, libry (pouze online)

Cena za ml zahrnuje pouze parfémy určené k nošení a vypočítává se jako cena boxu dělená jejich objemem, a to v měně daného prodejce. „Přibližně“ znamená, že jsme sečetli velikosti balení uvedené prodejcem nebo v citované recenzi; velikost, která není zveřejněná, nikdy neodhadujeme.

Jak jsme kalendáře seřadili

Každý kalendář jsme hodnotili podle pěti kritérií, seřazených podle důležitosti:

  1. Za každými dvířky je parfém. Žádné svíčky, tělová mléka, tělové spreje ani jiné předměty, které by zabíraly místo za dvířky.
  2. Designérské i niche značky v jednom boxu. Jména, na která se lidé ptají, nejen jedna značka nebo jedna kategorie.
  3. Kompletní obsah je zveřejněný před nákupem, takže si ho můžete porovnat se svou sbírkou.
  4. Samostatné edice For Her a For Him, aby nikdo neotevíral řadu vůní, které by nikdy nenosil.
  5. Cena v eurech a doručení v EU před 1. prosincem.

Čím více z pěti kritérií kalendář splňuje, tím výše se umístí. Pokud kalendáře splňují stejný počet kritérií, rozhoduje množství parfému za jednotlivými dvířky. Cenu za ml uvádíme v každé tabulce, abyste ji mohli také porovnat, ale do pořadí jsme ji nezahrnuli: velký flakon parfému, který byste si nikdy nevybrali, vychází na ml levně, ale stále nepředstavuje výhodnou koupi.

KalendářZa každými dvířky parfémDesignérské + niche značkyZveřejněný obsahEdice Her / HimEura, doručení v EU do 1. prosince
ScentoAnoAnoAnoAnoAno
PAFORYAnoPouze nicheAnoAnoAno
MyScentAnoUvedeno, nikoli zobrazenoNeAnoEuro; doručení do EU neuvedeno
HarrodsAnoZaměřený na niche vůněAnoNeNe (UK, £)
John LewisAnoZaměřený na niche vůněAnoNeNe (UK, £)
The Fragrance ShopNerozepsánoNávrhářské a běžně dostupné značkyAnoAnoNe (UK, £)
LookfantasticNeZaměřený na návrhářské značkyAnoNeNe (UK, £)
BootsNeZaměřený na návrhářské značkyAnoNeNe (UK, £)

Jak jsme ověřovali. Dne 4. října 2026 jsme prošli vlastní stránky jednotlivých prodejců, případně recenzi uvedenou v seznamu zdrojů, pokud stránka prodejce obsah nerozepisuje. Upozornění: Scento vyrábí a prodává kalendář, který se umístil na prvním místě. Uplatnili jsme na něj stejných pět kritérií jako na všechny ostatní kalendáře a výše uvedená tabulka přesně ukazuje, jak si každý z nich vede.

1. Scento Advent Calendar 2026, For Her a For Him (náš tip)

Náš kalendář se řídí jedním pravidlem: za každými dvířky se skrývá parfém, který byste chtěli nosit. Každá edice obsahuje 24 autentických parfémů, které jsme sami zakoupili v originálních flakonech a přelili do stejných skleněných rozprašovacích vialek, jaké si naši zákazníci běžně objednávají. Za dvířky 1 až 23 najdete vždy 2 ml, tedy velikost, kterou si naši zákazníci kupují nejčastěji. To je přibližně 30 střiků, neboli asi deset dní nošení. Za dvířky 24 najdete skleněný cestovní rozprašovač s 8 ml (přibližně 120 střiků) parfému, který zákazníci Scento v dané edici kupují nejčastěji: Amouage Guidance pro ni a Louis Vuitton Imagination pro něj. Každý kalendář tak obsahuje 54 ml parfému a nic dalšího.

Obě edice jsou sestaveny samostatně podle toho, co si zákazníci Scento skutečně kupují, a žádný parfém se neobjevuje v obou. Pokud si tedy partneři pořídí každý jednu edici, otevřou dohromady 48 různých parfémů. V každé edici se mísí všeobecně známé designérské značky s niche značkami, jejichž vůně je těžké vyzkoušet před koupí plného flakonu. Kompletní seznam najdete níže; pokud je kalendář dárkem a chcete zachovat překvapení, přeskočte ho.

VlastnostScento Advent Calendar 2026
EdiceFor Her, For Him
Cena€149 za kus
Počet dvířek24
Parfém uvnitř23 × 2 ml + 1 × 8 ml = 54 ml
Cena za ml€2.76
Dvířka 248 ml Amouage Guidance (For Her) nebo Louis Vuitton Imagination (For Him)
Další položkyŽádné
Vyrobeno300 kusů od každé edice
DoručeníPředobjednávka; odesíláme od 16. listopadu 2026; objednejte do 15. listopadu 2026, aby vám zásilka dorazila před 1. prosincem, a to ve všech 26 zemích, do kterých zasíláme
Nákup po jednotlivých kusech€347.45 (For Her) / €318.90 (For Him) v cenách Scento ke dni 4. října 2026

Ideální pro: každého, kdo chce každé adventní ráno objevit jiný skutečný parfém od známých značek a zakončit advent větším finále. Je to také snadný dárek: edici vyberete podle toho, komu je určená, místo abyste hádali, který jediný parfém vybrat.

Co se skrývá za dvířky

For Her: v číslech. 24 parfémů od 19 značek; 11 dámských a 13 unisex parfémů podle označení v katalogu Scento.

  1. Delina, Parfums de Marly, 2 ml
  2. Libre, Yves Saint Laurent, 2 ml
  3. Gris Charnel, BDK Parfums, 2 ml
  4. Aventus for Her, Creed, 2 ml
  5. Bianco Latte, Giardini di Toscana, 2 ml
  6. Portrait of a Lady, Frederic Malle, 2 ml
  7. Another 13, Le Labo, 2 ml
  8. Fleur Narcotique, Ex Nihilo, 2 ml
  9. Grand Soir, Maison Francis Kurkdjian, 2 ml
  10. Hundred Silent Ways, Nishane, 2 ml
  11. Love Don't Be Shy, By Kilian, 2 ml
  12. Erba Pura, Xerjoff, 2 ml
  13. Musk Therapy, Initio Parfums Prives, 2 ml
  14. Tilia, Marc — Antoine Barrois, 2 ml
  15. Santal 33, Le Labo, 2 ml
  16. Prada Paradoxe, Prada, 2 ml
  17. Hibiscus Mahajád, Maison Crivelli, 2 ml
  18. Attrape — Rêves, Louis Vuitton, 2 ml
  19. Valaya, Parfums de Marly, 2 ml
  20. Lost Cherry, Tom Ford, 2 ml
  21. Angels' Share, By Kilian, 2 ml
  22. Symphony, Louis Vuitton, 2 ml
  23. Baccarat Rouge 540 Extrait, Maison Francis Kurkdjian, 2 ml
  24. Guidance, Amouage, 8 ml, závěr

For Him: v číslech. 24 parfémů od 16 parfumérských domů; 13 pánských a 11 unisex parfémů, tak jak je uvádí katalog Scento.

  1. Baccarat Rouge 540, Maison Francis Kurkdjian, 2 ml
  2. Oud for Greatness, Initio Parfums Prives, 2 ml
  3. Terre d'Hermès, Hermès, 2 ml
  4. Arabians Tonka, Montale, 2 ml
  5. Layton, Parfums de Marly, 2 ml
  6. XJ 1861 Naxos, Xerjoff, 2 ml
  7. Dior Homme Intense, Dior, 2 ml
  8. Ganymede, Marc — Antoine Barrois, 2 ml
  9. Green Irish Tweed, Creed, 2 ml
  10. Outlands, Amouage, 2 ml
  11. Sauvage Elixir, Dior, 2 ml
  12. Blue Talisman, Ex Nihilo, 2 ml
  13. Tobacco Vanille, Tom Ford, 2 ml
  14. Elysium Pour Homme Parfum Cologne, Roja Dove, 2 ml
  15. Ombre Leather, Tom Ford, 2 ml
  16. Bal d'Afrique Absolu, Byredo, 2 ml
  17. Gentle Fluidity Silver, Maison Francis Kurkdjian, 2 ml
  18. Vibrato, Sospiro, 2 ml
  19. Althaïr, Parfums de Marly, 2 ml
  20. Torino21, Xerjoff, 2 ml
  21. Reflection Man, Amouage, 2 ml
  22. Ombre Nomade, Louis Vuitton, 2 ml
  23. Aventus, Creed, 2 ml
  24. Imagination, Louis Vuitton, 8 ml, závěr

Vyberte si svou edici na stránce adventního kalendáře Scento: For Her · For Him.

2. PAFORY For Her a For Him

PAFORY, německý obchod s předplatným parfémů, prodává kalendář s decanty každý rok nejméně od roku 2024 a pro rok 2026 jej opět nabízí v edici For Her a For Him. Každá edice obsahuje 24 nichových parfémů po 2 ml, od každého parfumérského domu jeden, celkem 48 ml, a úplný seznam najdete na stránce produktu ještě před nákupem. Zastoupeny jsou malé nezávislé domy, například Memo, Dusita, Bon Parfumeur, Goldfield & Banks a Imperial Parfums, nikoli designérské značky. K lahvičkám patří 100stránkový magazín, 40 testovacích proužků, magnetická krabice, šest poukázek v hodnotě €50 na plné lahve vůní z kalendáře a poukázka na členství v PAFORY. Stojí €99, případně €89 pro prvních 1,000 kupujících, a odesílá se od 15. října.

VlastnostPAFORY 2026
Cena€99 (€89 pro prvních 1,000)
Dvířka24 × 2 ml = 48 ml
Cena za ml€2.06 (zvýhodněná cena €1.85)
Také uvnitřČasopis, 40 vonných proužků, šest poukazů v hodnotě €50 na plné balení parfému, členský poukaz
VariantyFor Her, For Him
Odesílá seOd 15. října

Ideální pro: milovníka parfémů, který už vlastní klasické vůně a chce objevovat malé niche značky za méně než €100.

3. MyScent

MyScent, německý obchod s decanty, nabízí svůj třetí adventní kalendář ve variantách For Her a For Him: 23 okének po 2 ml a jedno po 5 ml, celkem 51 ml, v černé krabičce se zlatou fólií. Obchod popisuje výběr jako niche a designérské parfémy, jeho obsah však tají: každé okénko zůstává překvapením až do příslušného dne. Jeden kalendář stojí €249; koupíte-li dva v libovolné kombinaci variant pro ni a pro něj, každý stojí €149. Doprava je zdarma a expedice začíná v polovině listopadu.

VlastnostMyScent 2026
Cena€249 za jeden; €149 za kus při koupi dvou
Okénka23 × 2 ml + 1 × 5 ml = 51 ml
Cena za ml€4.88 za jeden; €2.92 při koupi dvou
VýběrUtajený až do příslušného dne
VariantyFor Her, For Him
Odesílá seOd poloviny listopadu, zdarma

Ideální pro: nákup dvou kalendářů najednou, jednoho pro sebe a druhého jako dárek, pokud vás baví nevědět, co přijde dál.

4. Harrods 12 Days of Fragrance

Parfémový kalendář Harrods se vyprodá téměř hned po uvedení, stejně jako v roce 2025. Edice 2026 má 12 okének a přibližně 305 ml niche parfémů včetně sedmi plných balení; svíčky ani péče o tělo v nabídce uvedeny nejsou. Stál £225 a začal se prodávat prostřednictvím aplikace Harrods 3. srpna a online 4. srpna; během několika hodin byl vyprodaný. Jde o unisexovou krabičku na 12 dní, která tedy pokrývá polovinu adventu a nabízí jeden společný výběr.

VlastnostHarrods 2026
Cena£225
Okénka12
Parfémy uvnitřPřibližně 305 ml, včetně 7 plných balení
Cena za mlPřibližně £0.74
VariantyJedna, unisexová
DostupnostVyprodáno během několika hodin od uvedení

Ideální pro: plná balení niche parfémů. Kalendář se vyprodal během několika hodin, takže je vhodný pro ty, kteří plánují nákup při srpnovém uvedení příštího roku.

5. John Lewis Fragrance Advent Calendar

John Lewis uvedl pro rok 2026 svůj první kalendář věnovaný výhradně vůním: 12 okének s niche miniaturami o objemu 5 až 15 ml, celkem 103 ml, od značek jako Kilian, Frédéric Malle, BDK Parfums, Nishane (15 ml) a Acqua di Parma (12 ml). Stál £99, přičemž John Lewis jeho hodnotu vyčíslil na £305. Když jsme se 4. října podívali na stránku John Lewis, stálo na ní, že kalendář je vyprodaný.

VlastnostJohn Lewis 2026
Cena£99
Okénka12
Parfémy uvnitř103 ml, miniatury o objemu 5–15 ml
Cena za mlPřibližně £0.96
VariantyJedna, kombinovaná
DostupnostVyprodáno (John Lewis, 4. října)

Ideální pro: niche miniatury větší než vzorek za cenu z běžného obchodu.

6. The Fragrance Shop Women's a Men's

The Fragrance Shop rozdělil svůj kalendář pro rok 2026 na varianty Women's a Men's, každou s 25 okénky, za £150, případně za £120 pro členy věrnostního programu. Dámská krabička obsahuje přibližně 438 ml a pánská 315 ml. Pánský výběr tvoří především velká balení známých značek z běžných obchodů, mimo jiné 75 ml Jack & Jones, 30 ml Superdry, 30 ml Ted Baker a 30 ml Saint Hilaire, doplněná designerskými miniaturami o objemu 4 až 12.5 ml.

VlastnostThe Fragrance Shop 2026
Cena£150 za kus (£120 pro členy)
Okénka25
Parfémy uvnitřPřibližně 438 ml (Women's), 315 ml (Men's)
Cena za mlPřibližně £0.34 (Women's), £0.48 (Men's)
VariantyWomen's, Men's

Nejvhodnější pro: někoho, kdo používá velká balení značek z běžných obchodů.

7. Adventní kalendář vůní Lookfantastic

Druhý parfémový kalendář Lookfantastic obsahuje 24 až 25 produktů za £150, přičemž Lookfantastic uvádí jejich hodnotu přes £530. Podle velikostí uvedených v recenzi Beauty Detective obsahuje přibližně 230 ml parfému: jeden flakon Givenchy o objemu 35 ml a dva flakony o objemu 30 ml, zbytek má objem od 3.5 do 15 ml. Dvířka ukrývají také svíčku, sprej na polštář a rozprašovač. Kalendář byl uveden na trh 1. září, vyprodal se a později se znovu objevil jako dostupný.

VlastnostLookfantastic 2026
Cena£150
Dvířka24–25 produktů
Parfém uvnitřPřibližně 230 ml, včetně jednoho balení o objemu 35 ml a dvou o objemu 30 ml
Cena za mlPřibližně £0.65
Další obsahSvíčka, sprej na polštář, rozprašovač
VariantyJedna, kombinovaná

Nejvhodnější pro: každodenní otevírání adventního dvířka s několika většími designérskými parfémy v nabídce.

8. Boots 12 Days of Scent

První parfémový kalendář Boots má 12 dvířek a 15 produktů za £90. Najdete v něm Givenchy L'Interdit o objemu 35 ml, devět parfémů o objemu 10 ml a tři miniatury, celkem přibližně 137 ml, dále tělový sprej o objemu 50 ml a svíčku. Boots uvádí jeho hodnotu £356.52 a nezvykle na stránce vysvětluje, jak k této částce dospěl. Prodává se pouze online, „do vyprodání zásob“.

VlastnostBoots 2026
Cena£90
Dvířka12 (15 produktů)
Parfém uvnitřPřibližně 137 ml, včetně jednoho balení o objemu 35 ml a devíti o objemu 10 ml
Cena za mlPřibližně £0.66
Další obsahTělový sprej o objemu 50 ml, svíčka
VariantyJedna, kombinovaná

Nejvhodnější pro: zákazníka ve Spojeném království, který hledá parfémový kalendář na 12 dní do £100.

Vyplatí se parfémový adventní kalendář?

Vyplatí se, když chcete parfémy objevovat, ne jen vlastnit další. Kalendář s 24 různými parfémy vám umožní nosit každý z nich několik dní na vlastní kůži, než investujete do plného balení — to vám žádný testovací papírek v obchodě neumožní. Počítejte pouze parfém a vydělte: náš kalendář stojí €149 za 24 parfémů, tedy €6.21 za parfém nebo €2.76 za ml, a za každým dvířkem se skrývá objem, který můžete skutečně nosit, nikoli vzorek na jedno stříknutí. Podle velikostního průvodce Scento obsahuje 2ml vialka přibližně 30 střiků, tedy zhruba na deset dní nošení, a závěrečné balení o objemu 8 ml přibližně 120 střiků, tedy asi na měsíc.

Pokud chcete rozmanitost, parfumérské domy, jejichž vůně si u parfémového pultu nevyzkoušíte, a variantu vybranou pro člověka, který ji bude otevírat, kalendář, v němž všech 24 dvířek ukrývá parfém, vám nabídne více toho, za co platíte.

Co dalšího stojí za zmínku v roce 2026

  • Nejluxusnějším zaznamenaným parfémovým kalendářem je La Malle des Rêves od značky Dior z roku 2025: 24 dvířek včetně šesti flakonů o objemu 100 ml z řady Collection Privée, ve 120 číslovaných kufrech, za £6,400.
  • Notino nemá pro rok 2026 kalendář zaměřený výhradně na vůně. Jeho kalendář z roku 2025, „12 Days of Fragrant Joys“, s 12 designérskými miniaturami, se vyprodal.
  • Kosmetické kalendáře s jedním či dvěma parfémy v tomto žebříčku nejsou. Porovnávali jsme pouze kalendáře, v nichž jsou hlavním lákadlem parfémy.

Kontrola cen

Ceny ověřeny 4. října 2026. Mohou se měnit a několik těchto kalendářů se vyprodává; před nákupem si ověřte stránku prodejce.

KalendářCenaOvěřeno na
Scento For Her / For Him€149 za každýscento.com
PAFORY 2026€99 (€89 pro prvních 1,000)pafory.com, calendariosdeadviento.com
MyScent 2026€249; €149 za kus při koupi dvoumyscent.de
Harrods 12 Days of Fragrance 2026£225womanandhome.com
John Lewis Fragrance 2026£99johnlewis.com
The Fragrance Shop 2026£150 (£120 pro členy)thefragranceshop.co.uk, durbinrock.com
Lookfantastic Fragrance 2026£150beauty-detective.com
Boots 12 Days of Scent 2026£90hotukdeals.com, womanandhome.com

Závěrem

Nejlepší parfémový adventní kalendář je ten, v němž se za každými dvířky skrývá něco, co obdarovaný bude nosit. Podle tohoto kritéria je na prvním místě kalendář Scento: 24 autentických parfémů, designérských i niche, vybraných zvlášť pro ni a pro něj, s kompletně zveřejněným složením, s finálním parfémem o objemu 8 ml a bez čehokoli jiného, co by zabíralo místo za dvířky. Pokud máte jiné priority, tady je stručný přehled:

PrioritaNejlepší volbaProč
Za každými dvířky skutečný parfém, designérský i nicheScento For Her / For Him24 parfémů, 54 ml, finální 8 ml, €149
Do €100PAFORY24 niche parfémů po 2 ml za €99
Když kupujete dvaMyScent€149 za kus při koupi dvou
Plnohodnotná baleníHarrodsSedm plnohodnotných balení ve 12 dvířkách (vyprodáno)
Známé značky z běžných obchodůThe Fragrance ShopDámské a pánské balení, £150 za každé
Do £100 ve Spojeném královstvíBoots12 dvířek za £90

Ať už si vyberete kterýkoli, objednejte včas: žádané kalendáře se vyprodávají ještě před prosincem a náš kalendář je omezen na 300 kusů v každé edici.

Redakční tým Scento seřadil tyto kalendáře podle výše uvedených pěti kritérií na základě obsahu, velikostí, cen a termínů doručení, které jednotliví prodejci zveřejňují, případně na základě recenze uvedené v seznamu zdrojů, pokud prodejce obsah jednotlivě nerozepisuje. Scento vyrábí kalendář, který se umístil na prvním místě. Ceny ověřeny 4. října 2026; případné opravy uvítáme. Scento není nijak spojeno s žádným z ostatních prodejců ani s parfémovými domy uvedenými v tomto článku; názvy značek a produktů slouží pouze k identifikaci porovnávaných kalendářů a parfémů.

Často kladené otázky

Který adventní parfémový kalendář je nejlepší pro rok 2026?

Pokud chcete mít za každými dvířky parfém, zvolte Scento Advent Calendar 2026: For Her a For Him obsahují každý 24 autentických designérských a niche parfémů, 23 × 2 ml a závěrečný 8 ml parfém, za €149. Do €100 stojí 24 niche parfémů od PAFORY €99. Pokud hledáte plnohodnotná balení, kalendář Harrods s 12 dvířky jich obsahoval sedm, ale během několika hodin se vyprodal.

Jaký je nejlepší adventní parfémový kalendář pro muže?

Scento For Him: 24 pánských a unisex parfémů vybraných výhradně pro něj, od oblíbených designérských značek až po niche domy, zakončených 8 ml Louis Vuitton Imagination, našeho nejprodávanějšího pánského parfému. Pánská edice The Fragrance Shop je alternativou z běžných obchodů, s velkými baleními značek jako Jack & Jones a Superdry, zatímco PAFORY For Him se hodí pro muže, který chce objevovat malé niche domy.

Který adventní kalendář je nejluxusnější?

La Malle des Rêves od značky Dior z roku 2025: 24 dvířek včetně šesti 100 ml flakonů z kolekce Collection Privée, ve 120 číslovaných kufrech, za £6,400. Z letošních kalendářů zaměřených výhradně na vůně je nejluxusnější z tohoto seznamu 12 Days of Fragrance od Harrods za £225 se sedmi plnohodnotnými niche parfémy.

Nabízí Chanel adventní kalendář?

U žádného z prodejců, které jsme prověřili, jsme nenašli parfémový adventní kalendář Chanel pro rok 2026 v prodeji. Jeden blog informoval o kalendáři Chanel pro rok 2025, jeho existenci však nepotvrdila společnost Chanel ani žádný prodejce, proto jej neuvádíme.

Kolik stojí adventní kalendář Dior?

Dior při naší kontrole 4. října 2026 ještě nezveřejnil cenu pro rok 2026. Jeho kalendář pro rok 2025, Le 30 Montaigne, stál £570 a obsahoval šest miniatur parfémů o celkovém objemu 38.5 ml, zbytek tvořil převážně make-up a péče o pleť.

Který parfémový adventní kalendář obsahuje nejvíce plnohodnotných balení?

12 Days of Fragrance od Harrods: sedm plnohodnotných balení ve 12 dvířkách, přibližně 305 ml parfémů. Lookfantastic a Boots obsahují každý jedno balení o objemu 35 ml. Kalendář Scento obsahuje decanty, nikoli plná balení, a za dvířky číslo 24 ukrývá 8 ml cestovní parfém ve spreji.

Jsou parfémy v kalendáři Scento autentické?

Ano. Každá vialka je odčerpána z originálního flakonu, který Scento samo nakupuje. Nikdy neprodáváme parfémy inspirované jinými vůněmi ani jejich napodobeniny a na každé vialce je uveden název parfému i jeho parfémový dům.

Kdy si mám objednat parfémový adventní kalendář, aby mi dorazil do 1. prosince?

Objednejte si kalendář Scento do 15. listopadu 2026, aby vám dorazil před 1. prosincem ve všech 26 zemích, do kterých zasíláme. Jde o předobjednávku, jejíž expedice začíná 16. listopadu 2026. PAFORY začne odesílat 15. října a MyScent v polovině listopadu. Harrods a John Lewis už byly při naší kontrole 4. října vyprodané.

Historie aktualizací

  • Poprvé zveřejněno. Ceny a obsah ověřeny 4. října 2026.

Zdroje

  • Adventní kalendáře PAFORY 2026 (stránka produktu): pafory.com/advent-calendars
  • PAFORY 2026: cena a nabídka pro včasný nákup (calendariosdeadviento.com): calendariosdeadviento.com/belleza-y-maquillaje/pafory-2026/
  • MyScent Parfum Adventskalender 2026 (stránka produktu): myscent.de/products/myscent-adventskalender-2026-24-nischen-designerdufte
  • Adventní kalendář Harrods 12 Days of Fragrance 2026 (Woman & Home): www.womanandhome.com/beauty/harrods-12-days-of-fragrance-advent-calendar-2026/
  • Parfémový adventní kalendář Harrods 2025, vyprodáno (Beauty Detective): beauty-detective.com/harrods-fragrance-advent-calendar-2025/
  • John Lewis Fragrance Advent Calendar (John Lewis): www.johnlewis.com/content/beauty-hair/john-lewis-fragrance-advent-calendar
  • The Fragrance Shop Advent Calendar 2026 (The Fragrance Shop): pay.thefragranceshop.co.uk/advent-calendar-2026/l
  • Pánský adventní kalendář The Fragrance Shop 2026 (Durbin Rock): www.durbinrock.com/the-fragrance-shop-mens-advent-calendar-2026/
  • Lookfantastic Fragrance Advent Calendar 2026 (Beauty Detective): beauty-detective.com/lookfantastic-fragrance-advent-calendar-2026/
  • Boots 12 Days of Scent, text nabídky (hotukdeals): www.hotukdeals.com/deals/boots-12-days-of-scent-fragrance-advent-calendar-4972673
  • Kosmetické adventní kalendáře Boots 2026 (Woman & Home): www.womanandhome.com/beauty/boots-beauty-advent-calendars-2026/
  • Dior La Malle des Rêves 2025 (Beauty Detective): beauty-detective.com/dior-la-malle-des-reves-exceptional-advent-calendar-2025/
  • Adventní kalendář Dior 2025 (beautycalendar.com): beautycalendar.com/dior-advent-calendar-2025/
  • Adventní kalendáře Notino 2026 (Nuvole di Bellezza): www.nuvoledibellezza.com/en/notino-advent-calendars-2026/
5 min čtení